Unia Europejska
Znajdziesz nas:
ul. Warszawska 13, 32-086 Węgrzce
Obrazek tytułowy - Energetyczny Mix

Jagoda Goji w połączeniu z innymi owocami tworzą smaczną, pełną witamin mieszankę – idealny składnik domowej owsianki, jogurtu czy smoothie. Idealna, pełnowartościowa przekąska do pochrupania między posiłkami lub do spożycia jako jeden z głównych posiłków w ciągu dnia, z niezliczoną ilością kulinarnych zastosowań, doskonale pasującą do deserów, musli, koktajli czy wypieków.

Pochodzące wyłącznie z polskich plantacji liofilizowane jagody goji to bogate źródło witaminy C i naturalnych antyoksydantów. Jagoda goji należy do kategorii superfoods, czyli produktów, które mają pozytywny wpływ na nasz organizm. W odpowiedniej dziennej dawce wspiera działanie układu odpornościowego, układu trawiennego. Wysoka zawartość antyoksydantów i witamin wspiera nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami.

Aronia, malina, czarna i czerwona porzeczka to bogactwo witamin C, B, E, składników mineralnych oraz przeciwutleniaczy. Dodatkowo czarna porzeczka jest źródłem rutyny, która ułatwia wchłanianie witaminy C.

Skład: 100% liofilizowane owoce: jagoda Goji (24%), aronia (20%), czarna porzeczka (20%), czerwona porzeczka (20%), malina (16%).
Witaminy i składniki mineralne w 25 g.Witamina C: 65 mg, Witamina B12: 0,8ug, Potas: 380 mg.

Zakupić go możesz w naszym sklepie -> Sklep